Naročene maše

PON

24.4.

8.00

++ farani, sorodniki, prijatelji, znanci

TOR

25.4.

19.00

+ Ana Garvas (d. Mehlin Jože)

SRE

26.4.

19.00

Smrjene

+ Ana Zupančič

ČET

27.4.

19.00

+ Amalija Golob (d. hči Marija)

PET

28.4.

19.00

- v dober namen

SOB

29.4.

19.00

+ Rozalija Krivec, obl.

NED

30.4.

7.30

++ Strletovi iz Skopačnika

10.00

- živi in ++ župljani

PON

1.5.

19.00

+ Brigita Marinšek, obl.

TOR

2.5.

19.00

- za zdravje

SRE

3.5.

19.00

Vrh

++ starši in stari starši Lovšin

ČET

4.5.

19.00

+ Amalija Golob (d. vnuk Gregor z družino)

PET

5.5.

19.00

+ Pavel Zupančič in Andreja Valant Zupančič

SOB

6.5.

19.00

+ Ana Virant in starši

NED

7.5.

7.30

++ Padarjevi  (Želimlje)

10.00

- živi in ++ župljani

PON

8.5.

8.00

+ Alojzija Virant, obl.

TOR

9.5.

19.00

+ Katarina Bitenc, obl.

SRE

10.5.

19.00

Gradišče

+ Ljudmila Jamnik

ČET

11.5.

19.00

+ Anica Pučnik

PET

12.5.

19.00

+ Ana Garvas (d. hči Marta)

SOB

13.5.

19.00

+ Ana Virant in starši

NED

14.5.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00  

+ Dragica, obl. in Niko Padar

PON

15.5.

8.00

- po namenu

TOR

16.5.

19.00

+ Ivan Giovani, obl.

SRE

17.5.

19.00

Smrjene

+ Ana Garvas (d. sin Brane)

ČET

18.5.

19.00

- za zdravje

PET

19.5.

19.00

+ Jože Hribar, obl.

SOB

20.5.

19.00

+ Davor Vnuk

NED

21.5.

7.30

+ Branko Merc, obl.

10.00

- živi in ++ župljani

+ Ivica Novaković

PON

22.5.

19.00

Vrh

- poljska maša (za Vrh)

TOR

23.5.

19.00

Gradišče

- poljska maša (za Gradišče)

SRE

24.5.

19.00

Želimlje

- poljska maša (Želimlje – vas)

ČET

25.5.

19.00

+ Franc Kramar, Iška Loka

PET

26.5.

19.00

+ Jože Okorn, obl.

SOB

27.5.

19.00

+ Franc Kisilak

NED

28.5.

7.30

+ Anton Kramar, obl.

10.00

- živi in ++ župljani

PON

29.5.

8.00

- po namenu

TOR

30.5.

19.00

+ Amalija Golob (d. družina Burger iz Moš)

SRE

31.5.

19.00

+ Ivan Giovani

ČET

1.6.

19.00

 

PET

2.6.

19.00

 

SOB

3.6.

19.00

+ Janez Žužek, obl.

NED

4.6.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Albina Padar, obl.

PON

5.6.

8.00

 

TOR

6.6.

19.00

 

SRE

7.6.

19.00

Vrh

+ Jelka Marinšek

ČET

8.6.

19.00

- poljska maša (Želimlje)

PET

9.6.

19.00

Gradišče

 

SOB

10.6.

7.30

+ Anton in starši Kramar

19.00

+ Marjan Mehlin, obl.

NED

11.6.

7.30

+ Stane Novak

10.00

Gradišče

- živi in ++ župljani

PON

12.6.

8.00

 

TOR

13.6.

19.00

+ Anica Pučnik

SRE

14.6.

19.00

Gradišče

+ Lojze Merc, ob godu

ČET

15.6.

7.30

- živi in ++ župljani

19.00

+ Ana Garvas (d. sin Roman)

PET

16.6.

19.00

 

SOB

17.6.

19.00

++ Lipovčevi

NED

18.6.

7.30

+ Ana Virant in starši

10.00

- živi in ++ župljani

PON

19.6.

8.00

 

TOR

20.6.

19.00

+ Alojzija, Andrej in ostali Virantovi

SRE

21.6.

19.00 Smrjene

- za zdravje (Stražišar)

ČET

22.6.

19.00

 

PET

23.6.

19.00

+ Franc Jamnik, obl.

SOB

24.6.

19.00

+ Ivan Giovani

NED

25.6.

7.30

+ Ana Virant in starši

10.00

- živi in ++ župljani

PON

26.6.

8.00

 

TOR

27.6.

19.00

 

SRE

28.6.

19.00

 

ČET

29.6.

19.00

Vrh

- v zahvalo za Božje varstvo

PET

30.6.

19.00

+ Ana Garvas (d. sin Roman)

SOB

1.7.

20.00

 

NED

2.7.

7.30

 

10.00

Vrh

 

PON

3.7.

8.00

 

TOR

4.7.

20.00

 

SRE

5.7.

20.00

Vrh

+ Marija Starc

ČET

6.7.

20.00

 

PET

7.7.

20.00

 

SOB

8.7.

20.00

+ Ana in Alojz Mehlin

NED

9.7.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

++ starši in bratje Lunder

PON

10.7.

8.00

 

TOR

11.7.

20.00

 

SRE

12.7.

20.00

Gradišče

 

ČET

13.7.

20.00

 

PET

14.7.

20.00

 

SOB

15.7.

20.00

+ Danica Usnik, obl. in starši

NED

16.7.

7.30

++ starši in stari starši Jamnik (Gradišče)

10.00

- živi in ++ župljani

PON

17.7.

8.00

 

TOR

18.7.

20.00

 

SRE

19.7.

20.00

Smrjene

+ Marjan Bregar

ČET

20.7.

20.00

 

PET

21.7.

20.00

 

SOB

22.7.

20.00

 

NED

23.7.

7.30

 

10.00

 

PON

24.7.

8.00

 

TOR

25.7.

20.00

 

SRE

26.7.

20.00

+ Ana Garvas (d. nečakinje Mehlin)

ČET

27.7.

20.00

 

PET

28.7.

20.00

 

SOB

29.7.

20.00

 

NED

30.7.

7.30

 

10.00

 

PON

31.7.

8.00

 

TOR

1.8.

20.00

 

SRE

2.8.

20.00

Vrh

 

ČET

3.8.

20.00

+ Franc Petrič, obl.

PET

4.8.

20.00

+ Peter in Marija Jakopin in starši

SOB

5.8.

20.00

+ Ana Garvas (d. nečakinje Mehlin)

NED

6.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Janez Jamnik, (Vrh)

PON

7.8.

8.00

 

TOR

8.8.

20.00

 

SRE

9.8.

20.00

Gradišče

 

ČET

10.8.

20.00

++ želimeljski talci

PET

11.8.

20.00

 

SOB

12.8.

20.00

+ Alojzija Žužek

NED

13.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Jelka Marinšek

PON

14.8.

8.00

 

TOR

15.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Ana Garvas (d. hči Romana z družino)

SRE

16.8.

20.00

Smrjene

 

ČET

17.8.

20.00

 

PET

18.8.

20.00

 

SOB

19.8.

20.00

 

NED

20.8.

7.30

++ Strletovi iz Skopačnika

10.00

- živi in ++ župljani

PON

21.8.

8.00

 

TOR

22.8.

20.00

 

SRE

23.8.

20.00

 

ČET

24.8.

20.00

 

PET

25.8.

20.00

 

SOB

26.8.

20.00

 

NED

27.8.

7.30

+ Marija in Peter Jakopin

10.00

- živi in ++ župljani

PON

28.8.

8.00

 

TOR

29.8.

20.00

 

SRE

30.8.

20.00

 

ČET

31.8.

20.00

 

PET

1.9.

19.00

 

SOB

2.9.

19.00

 

NED

3.9.

7.30

+ Stanislav in Ivana Žmuc

10.00

- živi in ++ župljani

PON

4.9.

8.00