Naročene maše

SOB

20.5.

19.00

+ Davor Vnuk

NED

21.5.

7.30

+ Branko Merc, obl.

10.00

- živi in ++ župljani

+ Ivica Novaković

PON

22.5.

19.00

Vrh

- poljska maša (za Vrh)

TOR

23.5.

19.00

Gradišče

- poljska maša (za Gradišče)

SRE

24.5.

19.00

Želimlje

- poljska maša (Želimlje – vas)

ČET

25.5.

19.00

+ Franc Kramar, Iška Loka

PET

26.5.

19.00

+ Jože Okorn, obl.

SOB

27.5.

19.00

+ Franc Kisilak

NED

28.5.

7.30

+ Anton Kramar, obl.

10.00

- živi in ++ župljani

PON

29.5.

8.00

- po namenu

TOR

30.5.

19.00

+ Amalija Golob (d. družina Burger iz Moš)

SRE

31.5.

19.00

+ Ivan Giovani

ČET

1.6.

19.00

+ Marija in Anton Skuk

PET

2.6.

19.00

- za zdravje na duhu, duši in telesu

SOB

3.6.

19.00

+ Janez Žužek, obl.

NED

4.6.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Albina Padar, obl.

PON

5.6.

8.00

 

TOR

6.6.

19.00

+ Ana Virant in starši Virant

SRE

7.6.

19.00

Vrh

+ Jelka Marinšek

ČET

8.6.

19.00

- poljska maša (Želimlje - Cente)

PET

9.6.

19.00

Gradišče

- živi in ++ vaščani Gradišča

SOB

10.6.

7.30

+ Anton in starši Kramar

19.00

+ Marjan Mehlin, obl.

NED

11.6.

7.30

+ Stane Novak

10.00

Gradišče

- živi in ++ župljani

PON

12.6.

8.00

 

TOR

13.6.

19.00

+ Anica Pučnik

SRE

14.6.

19.00

Gradišče

+ Lojze Merc, ob godu

ČET

15.6.

7.30

- živi in ++ župljani

19.00

+ Ana Garvas (d. sin Roman)

PET

16.6.

19.00

- poljska maša (Želimlje - Cente)

SOB

17.6.

19.00

++ Lipovčevi

+ Franjo Kafadar, 30. d.p.p.

NED

18.6.

7.30

+ Ana Virant in starši

10.00

- živi in ++ župljani

PON

19.6.

8.00

 

TOR

20.6.

19.00

+ Alojzija, Andrej in ostali Virantovi

SRE

21.6.

19.00 Smrjene

- za zdravje (Stražišar)

ČET

22.6.

19.00

+ Vida Terbovšek, obl. in Rado Gorenc

PET

23.6.

19.00

+ Franc Jamnik, obl.

SOB

24.6.

19.00

+ Ivan Giovani

NED

25.6.

7.30

+ Ana Virant in starši

10.00

- živi in ++ župljani

PON

26.6.

8.00

 

TOR

27.6.

19.00

+ Amalija Golob (d. družina Traven)

SRE

28.6.

19.00

- poljska maša (Želimlje – vas)

ČET

29.6.

19.00

Vrh

- v zahvalo za Božje varstvo

PET

30.6.

19.00

+ Ana Garvas (d. sin Roman)

SOB

1.7.

20.00

+ Marija Glinšek

NED

2.7.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

Vrh

- živi in ++ vaščani Vrha

PON

3.7.

8.00

 

TOR

4.7.

20.00

+ Amalija Golob (d. Frančiška Jakič)

SRE

5.7.

20.00

Vrh

+ Marija Starc

ČET

6.7.

20.00

- poljska maša (Želimlje – vas)

PET

7.7.

20.00

+ Ana Virant in njeni starši

SOB

8.7.

20.00

+ Ana in Alojz Mehlin

NED

9.7.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

++ starši in bratje Lunder

PON

10.7.

8.00

 

TOR

11.7.

20.00

Vrh

+ Ana Virant (d. družina Šporar)

SRE

12.7.

20.00

Gradišče

- poljska maša (za Gradišče)

ČET

13.7.

20.00

 

PET

14.7.

20.00

Smrjene

+ Majda Marinček, obl.

SOB

15.7.

20.00

+ Danica Usnik, obl. in starši

NED

16.7.

7.30

++ starši in stari starši Jamnik (Gradišče)

10.00

- živi in ++ župljani

PON

17.7.

8.00

 

TOR

18.7.

20.00

Vrh

+ Ana Virant (d. vaščani Vrha)

SRE

19.7.

20.00

Smrjene

+ Marjan Bregar

ČET

20.7.

20.00

+ Amalija Golob (d. vnuk Lado z družino)

PET

21.7.

20.00

 

SOB

22.7.

20.00

++ Jakopin in Zabukovec

NED

23.7.

7.30

 

10.00

 

PON

24.7.

8.00

 

TOR

25.7.

20.00

Vrh

- poljska maša (Vrh)

SRE

26.7.

20.00

+ Ana Garvas (d. nečakinje Mehlin)

ČET

27.7.

20.00

 

PET

28.7.

20.00

 

SOB

29.7.

20.00

+ Terezija Žnidaršič

NED

30.7.

7.30

 

10.00

 

PON

31.7.

8.00

 

TOR

1.8.

20.00

 

SRE

2.8.

20.00

Vrh

+ Ana Virant (d. domači)

ČET

3.8.

20.00

+ Franc Petrič, obl.

PET

4.8.

20.00

+ Peter in Marija Jakopin in starši

SOB

5.8.

20.00

+ Ana Garvas (d. nečakinje Mehlin)

NED

6.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Janez Jamnik (Vrh)

PON

7.8.

8.00

 

TOR

8.8.

20.00

Vrh

- poljska maša (Vrh)

SRE

9.8.

20.00

Gradišče

- poljska (Gradišče)

ČET

10.8.

20.00

++ želimeljski talci

PET

11.8.

20.00

 

SOB

12.8.

20.00

+ Alojzija Žužek

NED

13.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Jelka Marinšek

PON

14.8.

8.00

 

TOR

15.8.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Ana Garvas (d. hči Romana z družino)

SRE

16.8.

20.00

Smrjene

+ Milka Mežnarič (d. družina Filej)

ČET

17.8.

20.00

 

PET

18.8.

20.00

+ Ivana Okorn, obl.

SOB

19.8.

20.00

+ Milka Mežnarič, roj. Stražišar

NED

20.8.

7.30

++ Strletovi iz Skopačnika

10.00

- živi in ++ župljani

PON

21.8.

8.00

 

TOR

22.8.

20.00

 

SRE

23.8.

20.00

 

ČET

24.8.

20.00

 

PET

25.8.

20.00

 

SOB

26.8.

20.00

 

NED

27.8.

7.30

+ Marija in Peter Jakopin

10.00

- živi in ++ župljani

PON

28.8.

8.00

 

TOR

29.8.

20.00

 

SRE

30.8.

20.00

 

ČET

31.8.

20.00

 

PET

1.9.

19.00

 

SOB

2.9.

19.00

+ Ana, obl. in Ivan Stražišar

NED

3.9.

7.30

+ Stanislav in Ivana Žmuc

10.00

- živi in ++ župljani

PON

4.9.

8.00

 

TOR

5.9.

19.00

 

SRE

6.9.

19.00

 

ČET

7.9.

19.00

 

PET

8.9.

19.00

 

SOB

9.9.

19.00

+ Milka Mežnarič in Stražišarjevi

NED

10.9.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Ana Garvas (d. hči Romana z družino)

PON

11.9.

8.00

 

TOR

12.9.

19.00

 

SRE

13.9.

19.00

 

ČET

14.9.

19.00

 

PET

15.9.

19.00

 

SOB

16.9.

19.00

 

NED

17.9.

7.30

- živi in ++ župljani

10.00

+ Ana in Alojz Mehlin

PON

18.9.

8.00

 

TOR

19.9.

19.00

 

SRE

20.9.

19.00

 

ČET

21.9.

19.00

 

PET

22.9.

19.00

+ Mihaela Sket

SOB

23.9.

19.00

+ Jelka Marinšek, obl.

NED

24.9.

7.30

 

10.00

 

PON

25.9.

8.00

 

TOR

26.9.

19.00

 

SRE

27.9.

19.00

 

ČET

28.9.

19.00

 

PET

29.9.

19.00

 

SOB

30.9.

19.00

 

NED

1.10.

7.30

 

10.00

 

PON

2.10.

8.00

 

TOR

3.10.

19.00

 

SRE

4.10.

19.00

 

ČET

5.10.

19.00

 

PET

6.10.

19.00

+ Andrej Rigler, obl.

SOB

7.10.

19.00

 

NED

8.10.

7.30

 

10.00

 

PON

9.10.

8.00

 

TOR

10.10

19.00