Pod svobodnim soncem

SVETE MAŠE

PON 14. 10. 19.00 – po namenu
TOR 15. 10. 19.00 + Frančiška Jakič (d.d. Povšetovi iz Klade)
SRE 16. 10. 19.00 ++ iz družin Lovšin in Virant
ČET 17. 10. 19.00 – za zdravje
PET 18. 10. 19.00 + Frančiška Vesel, obl. in Viljem
SOB 19. 10. 19.00 – na čast Svetemu Duhu
NED 20. 10. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Ana Garvas, obl. in sin Tonček
PON 21. 10. 19.00 + Marija Škrjanc (d.d. Skubetovi iz Ajdovca in Lipovca)
TOR 22. 10. 19.00 – po namenu
SRE 23. 10. 19.00

Smrjene

++ Padarjevi
ČET 24. 10. 19.00 – po namenu
PET 25. 10. 19.00 + Marija Tancek, obl.
SOB 26. 10. 19.00 ++ starši in bratje Štefe
NED 27. 10. 7.30 + Janez in Danica Piškur in vsi ++ Vreščajevi
10.00 – živi in ++ župljani
PON 28. 10. 19.00 + Janez Podlipec, 30. d.p.p.
TOR 29. 10. 19.00 + Jože Jakič (d. Minka Kramar z družino)
SRE 30. 10. 19.00

Smrjene

– za zdravje (Stražišar)
ČET 31. 10. 19.00 ++ iz družin Lovšin in Virant
PET 1. 11. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Andreja Žužek
14.00 + Ema in Janez Tomažin (d.d. sosedje)
SOB 2. 11. 7.30 + Andrej, Alojzija in ostali Virantovi
19.00 + Frančiška in Jože Jakič (d.d. Jeršinovi)
NED 3. 11. 7.30 + Andrej in Anton Hren
10.00 – živi in ++ župljani
PON 4. 11. 19.00 + Marko Brence
TOR 5. 11. 19.00 + Marija in Anton Skuk
SRE 6. 11. 19.00

Smrjene

++ starši Filej in Zupančič
ČET 7. 11. 19.00 + Milan Virant (d. Tomaž in Nevenka Gačnik)
PET 8. 11. 19.00 + Frančiška Jakič (d. družina Košir, Črni Potok)
SOB 9. 11. 19.00 ++ starši in brat Krivec
NED 10. 11. 7.30 + Rudolf in Marija Jeršin
10.00 – živi in ++ župljani
PON 11. 11. 19.00  
TOR 12. 11. 19.00 + Frančiška Benko
SRE 13. 11. 19.00 ++ starši Adamič
ČET 14. 11. 19.00 + Jurij Senegačnik, obl.
PET 15. 11. 19.00 + Frančiška Vesel in njeni starši
SOB 16. 11. 19.00 ++ Dobravčevi
NED 17. 11. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 ++ iz družin Omejc in Klobučar
PON 18. 11. 19.00  
TOR 19. 11. 19.00  
SRE 20. 11. 19.00  
ČET 21. 11. 19.00 + Stane Novak in Matjaž Zalar
PET 22. 11. 19.00 + Jože Jakič (d.d. Adamičevi iz Jazbine)
SOB 23. 11. 19.00  
NED 24. 11. 7.30 + Jože Lovšin, obl. in ++ iz družin Virant in Lovšin
10.00  
PON 25. 11. 19.00  
TOR 26. 11. 19.00  
SRE 27. 11. 19.00  
ČET 28. 11. 19.00 ++ iz družin Glinšek in Tancek
PET 29. 11. 19.00 + Ana Kranjec, obl.
SOB 30. 11. 19.00 + Andreja Žužek
NED 1. 12. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Dragica in Niko Padar
PON 2. 12. 19.00  
TOR 3. 12. 19.00  
SRE 4. 12. 19.00  
ČET 5. 12. 19.00 + Marija Glinšek, obl.
PET 6. 12. 19.00 + Frančiška in Viljem Vesel
SOB 7. 12. 19.00 + Frančiška Jakič (d. družina Giovani)
NED 8. 12. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Miha Uršej in + Janez Jamnik
PON 9. 12. 19.00  
TOR 10. 12. 19.00  
SRE 11. 12. 19.00  
ČET 12. 12. 19.00  
PET 13. 12. 19.00 + Milan Virant (d. družina Komac)
SOB 14. 12. 19.00 + Jože Škrjanec, obl. (d. žena Boža)
NED 15. 12. 7.30 + Stane Novak, obl.
10.00 – živi in ++ župljani
PON 16. 12. 19.00 + Lojze Merc, obl.
TOR 17. 12. 19.00 + Jože Jakič (d. družina Marinič)
SRE 18. 12. 19.00  
ČET 19. 12. 19.00  
PET 20. 12. 19.00 + Rudi, obl. in starši Jeršin
SOB 21. 12. 19.00 + Mihaela Sket, obl.
NED 22. 12. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Ivica Novaković, obl.
PON 23. 12. 19.00 + Milena Jurkovič, obl.
TOR 24. 12. 19.00 + Janez, Alojzija in Andreja Žužek
SRE 25. 12. 0.00 + Marija in Angel Kogoj
7.30 – živi in ++ župljani
10.00 ++ iz družine Garvas
ČET 26. 12. 7.30 ++ iz družin Virant in Lovšin
10.00  
PET 27. 12. 19.00 + Frančiška Jakič (d. družina Kranjec)
SOB 28. 12. 19.00 + Janez Pibernik
NED 29. 12. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Jožica Zavrl
PON 30. 12. 19.00  
TOR 31. 12. 19.00 – v zahvalo za vse prejete dobrote
SRE 1. 1. 2020 7.30  
10.00  
ČET 2. 1. 19.00 + Marija Škrjanc, obl.
PET 3. 1. 19.00 + Branko Čelig
SOB 4. 1. 19.00  
NED 5. 1. 7.30 – živi in ++ župljani
10.00 + Branko Merc, ob r.d.
PON 6. 1. 19.00  
TOR 7. 1. 19.00  
SRE 8. 1. 19.00  
ČET 9. 1. 19.00  
PET 10. 1. 19.00  
SOB 11. 1. 19.00  
NED 12. 1. 7.30 + Milan Virant, obl. in ++ iz družin Virant in Lovšin
10.00 – živi in ++ župljani
PON 13. 1. 19.00  
TOR 14. 1. 19.00  
SRE 15. 1. 19.00  
ČET 16. 1. 19.00  
PET 17. 1. 19.00  
SOB 18. 1. 19.00  
NED 19. 1. 7.30  
10.00  
PON 20. 1. 19.00  
TOR 21. 1. 19.00  
SRE 22. 1. 19.00  
ČET 23. 1. 19.00  
PET 24. 1. 19.00  
SOB 25. 1. 19.00  
NED 26. 1. 7.30  
10.00  
PON 27. 1. 19.00  
TOR 28. 1. 19.00  
SRE 29. 1. 19.00  
ČET 30. 1. 19.00  
PET 31. 1. 19.00  
SOB 1. 2. 19.00  
NED 2. 2. 7.30  
10.00  
PON 3. 2. 19.00  
TOR 4. 2. 19.00  
SRE 5. 2. 19.00  
ČET 6. 2. 19.00  
PET 7. 2. 19.00  
SOB 8. 2. 19.00  
NED 9. 2. 7.30  
10.00  
PON 10. 2. 19.00  
TOR 11. 2. 19.00  
SRE 12. 2. 19.00  
ČET 13. 2. 19.00  
PET 14. 2. 19.00  
SOB 15. 2. 19.00  
NED 16. 2. 7.30  
10.00  
PON 17. 2. 19.00  
TOR 18. 2. 19.00  
SRE 19. 2. 19.00  
ČET 20. 2. 19.00  
PET 21. 2. 19.00  
SOB 22. 2. 19.00  
NED 23. 2. 7.30  
10.00  
PON 24. 2. 19.00  
TOR 25. 2. 19.00  
SRE 26. 2. 19.00  
ČET 27. 2. 19.00  
PET 28. 2. 19.00  
SOB 29. 2. 19.00  
NED 1. 3. 7.30  
10.00  
PON 2. 3. 19.00  
TOR 3. 3. 19.00  
SRE 4. 3. 19.00  
ČET 5. 3. 19.00  
PET 6. 3. 19.00  
SOB 7. 3. 19.00  
NED 8. 3. 7.30  
10.00  
PON 9. 3. 19.00  
TOR 10. 3. 19.00